Průzkum! Čeho se nevěsty bojí před objednáním z Elody?

Ptali jsme se nových členek Elody klubu, zda mají z objednání šatů obavy. Zatím jsme dostali 439 odpovědí. Většina nevěst znala naše podmínky, četla recenze a proto se nebála. Jak to přesně dopadlo?


Otázka zněla:
„Myslíte si, že objednat šaty z Elody je risk?”
kolik nevěst se bojí objednat šaty z elody.cz

A čeho se bojí 19 % nevěst?

Nevěst, co obavy měly, jsme se dále ptali a zjistili jsme, že se opakuje 6 stejných vět. Přečtěte si je, pokud ještě váháte, a nejspíš najdete i tu svou. Ke všem ale máme řešení a nic vás trápit nemusí.

Bojím se, ...

že budou šaty jiné než na obrázku

Šaty budou stejné jako na fotce – to garantujeme. Navíc skoro každý den přidáváme reálné fotky na Facebook, Instagram a spoustu našich šatů si můžete prohlédnout a vyzkoušet v partnerských salonech.

že šaty nebudou sedět

To se samozřejmě stát může a jsme na to skvěle připraveni. Ať už je to proto, že jste zhubla, špatně se změřila nebo z jiného důvodu, šaty vám zdarma a bleskově upravíme. Stačí vše nafotit, my vám řekneme, co potřebujeme změřit a na další den pošleme pro šaty přepravce. V Praze máme šikovnou švadlenu, která je opraví, a za týden je máte doma. Také můžete přijít na úpravu do naší pražské zkušebny.

že špatně zvolím střih, budu je muset vrátit a zbyde mi málo času na hledání jiných šatů

Doporučujeme si před objednáním nějaké šaty vyzkoušet. Nejlépe naše! Mohou k tomu posloužit partnerské salony. Pokud byste žádné šaty před objednáním nevyzkoušela, raději šaty objednejte s rezervou (např. 4 měsíce před svatbou), ať v případě, že to nevyjde, nejste zbytečně ve spěchu. Šaty vrací jen necelé 4 % nevěst.

že šaty budou nekvalitní

Více než 1 000 spokojených nevěsty si myslí opak a 105+ z nich to dokonce píše v recenzi na našem Facebooku (mimochodem, recenze na FB se nedají upravovat ani mazat). Navíc se můžete jít na kvalitu našich šatů podívat do partnerských salonů.

že šaty nebudu moct vrátit

Kdybychom nedodržovali to, co slibujeme, pěkně bychom si to u nevěst zavařili a rychle by se to po internetu rozkřiklo. 100% garance vrácení peněz platí na všechny modely v nabídce. Stačí napsat email, zabalit šaty zpět do krabice (do 7 dnů od převzetí) a my pro ně pošleme přepravce (nic neplatíte).

že budu čekat dlouho na vrácení peněz

Neoháníme se zákonnou lhůtou 30 dnů a tak podobně. Peníze vám vrátíme hned (do 1 pracovní dne) od obdržení a zkontrolování vrácených šatů. Žádné sankce ani poplatky, dokonce i přepravu zpět hradíme my.

A co se budoucím nevěstám na Elody ze všeho nejvíc líbí?

Také jsme se všech ptali, co se jim u nás nejvíc líbí. A nejčastěji to bylo toto:

Líbí se mi ...

1. místo

že mi šaty zdarma upravíte, když nebudou perfektně sedět

2. místo

že mohu šaty vrátit, když mi nebudou slušet nebo se mi nebudou líbit

3. místo

že budu mít vlastní šaty a budu se cítít vyjímečně

4. místo

velký výběr

Už jste jistější? Tak to se pojďte podívat na stovky nádherných fotek a spoustu recenzí našich nevěst.

Prohlédnout nevěsty