Levné svatební šaty Levné svatební šaty

10 modelů do 9.900 Kč, které si zaslouží vaši pozornost

  • Napsal(a): Tereza Martinková (červen 2017)

Prstýnky, hostina, květiny, dárky pro hosty, oblek,...je toho tolik a rozpočet na svatbu bohužel není nafukovací. Ach, kolik problémů a nekonečného rozhodování by to spoustě z nás ušetřilo, nemluvě o tom, že se na čele začíná vykreslovat “mračící” vráska.

Abychom vám ušetřili nervy, které ještě budete potřebovat, připravili jsme pro vás seznam deseti svatebních šatů, které u nás pořídíte do 10 000 a to to nejsou žádné “béčka”.

Model 824

Tento model se může chlubit bohatou tylovou sukní, která nebude vypadat špatně ani bez spodničky. Decentní kamínky na lemu, jinak jednoduchého korzetu, zvýrazní vaše ženské křivky a přidají jim na objemu. Model bude velmi lichotit například obdélníkovému typu postavy.

Pohlédněte si tyto šaty v obchodě

Model 862

Máte postavu typu hruška? Tak tento model je pro vás jako dělaný, ne příliš široká sukně ve tvaru A, kamínky a krajkou zdobený korzet s odhalenými zády a rameny vytvoří ten správný dojem. Krátký korzet mohou ocenit i nastávající maminky.

Pohlédněte si tyto šaty v obchodě

Model 808

Lehoučké a jednoduché šaty, které se budou hodit v horké letní dny. V šifonové sukni, o které ani nebudete vědět, protančíte den i noc, protože šaty nebude zapotřebí měnit za pohodlnější popůlnoční.

Pohlédněte si tyto šaty v obchodě

Model 855

Máme tu model pro milovnice krajky, na tomto modelu totiž nenajdete ani mezírku bez ní. Pokud se chcete pochlubit dokonalýma “přesýpačkama”, tak už ani dále nemusíte číst, tyto jsou ty pravé.

Pohlédněte si tyto šaty v obchodě

Model 1062

Máme tu posledního zástupce úzkých šatů. Model je mírně extravagantní, ale infarktu u starších svatebčanů se bát nemusíte. Pokud vaše míry neodpovídají tabulkové velikosti, doporučujeme kvůli zipu popřemýšlet o vlastní velikosti, aby se nestalo, že o kus větší šaty necháte u kolen.

Pohlédněte si tyto šaty v obchodě

Model 716

Potrpíte si na jednoduchost se vší parádou? Tak tady jsou vaše šaty. Tylová sukně bude stejně jako u prvního modelu působit bohatě i bez kruhové spodnice a jednoduchý mírně řasený korzet nevypadá vůbec obyčejně. U tohoto modelu se nemusíte bát zvolit výraznější šperky.

Pohlédněte si tyto šaty v obchodě

Model 832

Jednoduché a přitom originální jsou tyto hladké saténové šaty. Bojíte se nedostatků v oblasti hrudníku a nevíte jak nahradit výstřih vepředu? Jednoduše ho hledejte na zádech! V tomto modelu nemusíte ukazovat moc a přeci to mužskému nedá spát.

Pohlédněte si tyto šaty v obchodě

Model 1130

Přivítejte prvního zástupce s ¾ rukávy, u kterých oceníte především velmi příjemnou měkkou krajku. Široká princeznovská sukně se postará o to, abyste byla doopravdy nepřehlédnutelná.

Pohlédněte si tyto šaty v obchodě

Model 866

Předposlední model se širokou sukní si jistě zamilujete díky krajce, která nemusí být s kytičkovým vzorem, aby zaujala. Drobné kamínky tomu jen dopomohou a tvoří s krajkou dokonalou souhru.

Pohlédněte si tyto šaty v obchodě

Model 813

I poslední model našeho výběru si zaslouží zvýšenou pozornost. Jedná se o model s tylovou sukní a krajkovým vrškem na ramínka, což je typ šatů, který stále boduje ve vyhledávání našich nevěst. Dovolíme si jej označit za typicky svatební model, který bude korespondovat s téměř jakoukoli postavou.

Pohlédněte si tyto šaty v obchodě