svatební šaty z elody svatební šaty z elody

6 důvodů, proč si koupit svatební šaty z Elody

  • Napsal(a): Filip Hradil (březen 2017)

Výběr svatebního obchodu a samotných šatů je velmi důležité rozhodnutí, při kterém je potřeba zvážit všechna pro a proti. A přesně s tím vám v tomto článku pomůžeme.

Mohli bychom vám tvrdit, že naše šaty jsou krásné, luxusní a nejlepší... o tom to ale nebude. Najdete zde jen opravdové důvody bez marketingových klišé.

1. Žádné kopie, jen pravé šaty a reálné fotky

Nemusíte se bát, že vám přijde něco jiného, než jste čekala. Na stránkách najdete jen 100% reálné fotky ve vysokém rozlišení, takže vám neunikne ani nitka. Zkrátka vaše šaty budou přesně takové, jaké je vidíte na stránkách. Pokud nevěříte „katalogovým” fotkám, můžete si je porovnat ještě s „reálnějšími” v sekci naše nevěsty. elody realne fotky

2. Možnost vrácení = nulový risk

Kvalitou našich šatů jsme si natolik jistí, že vám je dovolíme vrátit, pokud s nimi nebudete spokojená. Platí to i pro šaty ve vlastní velikosti. Takové podmínky vám jinde nedají!

elody garance vraceni penez
Nákupem u nás vůbec nic neriskujete. Všechny svatební šaty i doplňky můžete z libovolného důvodu vrátit a my vám hned pošleme peníze zpět. Nepřijdete ani o korunu. Více o garanci.

3. Velikost šatů vás tu nebudete limitovat

Zatímco jinde vybíráte jen z modelů, které jsou zrovna ve vaší velikosti, v Elody toto vůbec řešit nemusíte. Dokonce ani za nekonfekční postavu nebudete diskriminována. Šaty šijeme ve velikostech 32 až 48 a nebo podle vašich měr.

Bonus: Pokud šaty nebudou perfektně sedět, zdarma je do pár dnů upravíme (nehledě na to, proč se tak stalo – nemusíte se bát třeba úbytku na váze).

4. Výhodný poměr ceny / designu / kvality

Svatební šaty se dají sehnat i za dva tisíce a proto je pojem dobrá cena velmi relativní. My ale víme, že když jste přišla k nám a čtete tento článek, tak hledáte něco lepšího. Za půjčení takových šatů můžete dát 8, 10 i 16 tisíc. A proto si stojíme za tím, že cena našich šatů je opravdu dobrá.

5. U koupení vlastních šatů převažují pozitiva

Pohráváte si s myšlenkou, že si necháte šaty ušít? Dáme vám několik PRO, proč mít své vlastní svatební šaty:

  • Nebudete se muset celý den strachovat tím, že půjčené šaty zničíte a konečná cena bude o několik tisíc vyšší, než jste původně plánovala.
  • Všechny již provdané nám dají za pravdu, že posledních pár dní před svatbou je tak hektických, že ani na vyčůrání není čas, natož na vyzvedávání šatů z kilometry vzdáleného salonu. Když si objednáte šaty od nás, hodíte nožky na stůl a budete vyčkávat, až zaťukají na dveře.
  • Největší bonus nových šatů je právě to, že jsou nové, vámi prvně nošené.
  • Šaty můžete po svatbě prodat a mohou vás tak vyjít levněji než půjčení. Možná vám ale přirostou k srdci a necháte si je na památku.
  • Mít vlastní šaty je prostě skvělý pocit

6. Spoustu detailních fotek od našich nevěst a jejich recenze

A že tomu, co říkáme, nevěříte? Tak zabrouzdejte do rubriky naše nevěsty a oči vám jen půjdou kolem. Uvidíte, že šaty jsou od fotek k nerozeznání a všechny nevěsty v nich více než konkurují princeznám od Walta Disneyho.

Celý rok před svatbou jsem hledala všude možně, ale pořád to nebylo ono. Měsíc před svatbou jsem objevila Elody. Hned mi bylo jasné, že to je to, co hledám. Šaty mi ušili do měsíce a seděly mi naprosto dokonale… jako druhá kůže. Cítila jsem se v nich snově, byly to ty pravé. Elody mohu více než doporučit všem nevěstám, které si přejí cítit se hýčkány a obletovány.”
elody nevesta lada
Lada Vicherková – Třinec

Spousty dalších příběhů jako je tento a reálných fotek najdete v sekci naše nevěsty.

Chci si prohlédnout nevěsty