WFU 2017, aneb nejlepší svatební šaty jsou na Ukrajině

WFU 2017, aneb nejlepší svatební šaty jsou na Ukrajině

  • Napsal(a): Filip Hradil (říjen 2017)

Jak už možná víte, naše šaty šije firma MaryBride Fashion Group na Ukrajině. Tento rok nás jejich ředitel pozval na událost Wedding Fashion Ukraine – a to jsme nemohli odmítnout. Prezentovali zde své nejnovější kolekce a byli tu všichni “největší” návrháři z Ukrajiny. Byla to opravdu skvělá událost a my bychom se s vámi chtěli podělit o ty nejzajímavější informace a postřehy.

Vezmeme to popořadě, na konec si určitě počkejte, ten bude nejpřekvapivější.

Nové kolekce a aktuální móda

Klasické bílé nadýchané sukně jsou téměř pryč – to jsme vypozorovali u všech návrhářů. Namísto toho, teď letí splývavé sukně, výrazná krajka, extravagance a šaty s barevným nádechem.

Přesně v tomto duchu jsou i nové kolekce našich návrhářů. Když říkáme nové, máme na mysli opravdu dvě. Naši návrháři mají totiž dvě značky a každá letos vydala kolekci 2018 s 30ti novými modely. Jak se ke kolekcím dostat? Více kliknutím zde.

Nám osobně se tento nový styl moc líbí, ale pokud vy jeho příznivcem nejste, nebojte – pár klasických šatů se tu i tak objevilo a vždy se můžete vrátit ke klasické kolekci 2016, případně ke kolekcím 2017.

svatebni saty z ukrajiny

Epicentrum svatebních návrhářů

Na Ukrajině je neskutečné množství návrhářů, hlavně je městě Černovice, kde sídlí i ti naši. Jen v tomto středně velkém městě je několik desítek návrhářských firem! Představte si, jaký konkureční boj tu musí být. Aby se prosadily, musí šít co nejkvalitnější šaty a ceny držet úplně dole. A přesně to všichni dělají.

Budoucnost je na Ukrajině

Na veletrhu jsme se bavili s několika návrháři z ukrajinského města Černovice a ti nám potvrdili, že odebírají látky a krajky ze stejných továren, jako světové značky, jejichž šaty znáte z luxusních salonů a stojí mnohonásobně více.

svatebni saty z ukrajiny

My v Elody prodáváme šaty z Ukrajiny už 3 roky a musíme potvrdit, že rozdíl, mezi kvalitou a designem se v porovnání se světovými značkami se za tu dobu dorovnal.

Teď už víte, že i vy můžete mít vlastní luxusní šaty a ve výsledku vás vyjdou daleko levněji, než půjčené. Přečtěte si o tom více v tomto článku:

Chci znát výhody vlastních šatů