Svatební trendy 2016

Svatební trendy 2016

  • Napsal(a): Tereza Martinková (únor 2016)

Pokud plánujete svůj velký den na letošní rok, můžete se inspirovat právě naším článkem, ve kterém se dozvíte, jaké barvy, dorty, kytice a především svatební šaty jsou teď v kurzu.

Letošní svatby by měly probíhat v duchu jednoduchosti. Většina trendů se podobá těm loňským, ale velkých změn jsme se dočkaly u svatebních šatů, které jsou opravdu extravagantní!

Barvy

Barvy pro letošní rok zůstávají v nádechu studené, ne však křiklavé. Číslem jedna je však růžová s nádechem letní oblohy či starorůžová barva. Vhodnou barvu doplňků si můžete vybrat ze širokého spektra mentolové, tyrkysové, pistáciové, světle pastelové až po tmavě purpurovou.

Kytice

Svatební květiny mají především zdůrazňovat osobitý styl nevěsty, avšak pokud si ani tak nevíte rady, nebojte se sáhnout po květinách romantických, půvabných a zároveň luxusních. Skvělou volbou tak bude omamný šeřík, pivoňky či orchideje.

Dort

Velkou novinkou je tento rok vybírat svatební dort podle ročního období, kdy se svatba koná. Pokud plánujete svatbu na jarní a letní měsíce zvolte citrusové a ovocné chutě, které budou skvělým osvěžením. Podzimní a zimní svatby se nesou v duchu luxusní kávy a čokolády.

Svatební šaty

Nadčasové krajky a průsvitné lehké materiály sice zůstaly, ale letošní rok jsou šaty extravagantnější více než kdy jindy. Je jasné, že tento styl není pro každého a pokud k vám tento styl nesedí, raději sáhněte po něčem, v čem se budete cítit příjemně. Kromě extravagance je letos velice žádaná jednoduchost, starorůžové odstíny a spadlé rukávy.

Přesto, že trendy pro rok 2016 jsou opravdu zajímavé, každá nevěsta by měla dát především na svůj vlastní pocit a tento článek brát jen jako inspiraci.

Více z této kategorie: « Svatební trendy pro rok 2015