Svatební trendy pro rok 2015

Svatební trendy pro rok 2015

  • Napsal(a): Tereza Martinková (červen 2015)

Chcete jít s dobou a naplánovat si svatební den podle posledních světových trendů? Jestli ano, tak je pro vás tento článek jako dělaný, dočtete se v něm, které trendy vás čekají v roce 2015.

Jistě víte, že trendy se mění stejně rychle jako počasí, a tak není zcela jednoduché udržet s nimi krok. Každý rok a každou roční sezonu je číslem 1 něco jiného, avšak v dnešním článku se dozvíte, co bude nejvíce žádané pro tento rok a s čím určitě vedle nešlápnete.

Tento rok je rokem lásky, zamilovanosti a romantiky, tomu se také přizpůsobují barevné kombinace, svatební účes, svatební šaty a jiné.

Barvy

Barvy tohoto roku jsou spíše studenější, avšak velice příjemné, jako jsou mentolová, pistáciová, tyrkysová, světle zelená, modrá a odstíny fialové.

Účes

Co se svatebního účesu týče, v minulém roce frčely vyčesané a uhlazené drdoly, tento rok je úplně jiný. Top účesy jsou opět v romantickém stylu. Volné a mírně nedbalé romantické vlnky či copánky propletené květinami.

Svatební šaty

Velkým trhákem tohoto roku jsou šaty se spadlými rukávy a s decentní krajkou, která se mezi trendy drží již několik let a je nevěstami z celého světa velmi oblíbená.

Kytice

Svatební kytice je tento rok v duchu jednoduchosti a elegance. V čele květin je jednoduchá a přesto krásná pivoňka, dále hortenzie, hyacinty a ani s růží nešlápnete vedle.

Dort

Svatební dorty v ombré stylu už jsou dávno minulostí, letos je totiž v kurzu patrový dort v jednoduchých barvách, zdobený květinami či polevou tvořící dojem krajky.

Jak se vám líbí trendy tohoto roku? Řídíte se jimi, nebo vsázíte na vlastní vkus a intuici? Napište nám do komentářů svoje názory a nápady.