Do 31. ledna rozdáváme závoje k šatům zdarma! Ušetřete až 1.290 Kč a dotvořte svůj romantický "look". Přečíst podmínky.
nejlevnější šaty elody nejlevnější šaty elody

TOP 10 modelů do 10.990 Kč

  • Napsal(a): Tereza Martinková (červen 2018)

Půjčené šaty nepřipadají v úvahu, ale i tak byste byla raději, když by ty nové neznamenaly hluboké sáhnutí do kapsy? Máme tu pro vás nový článek s TOP 10 modely do 10.990 Kč, modely jsou to sice jedny z nejlevnějších, ale rozhodně to na nich není poznat.

Na začátek ještě jednou připomínáme, že všechny ceny jsou prodejní, v ceně je kruhová spodnička (tam, kde je potřeba pro to, aby šaty vypadaly jako na fotce), textilní přepravní vak, ramínka, doručení až k vám domů a hlavně bezplatné úpravy na vaši postavu – v případě, že šaty dokonale nepadnou hned napoprvé.

1062 (9.800 Kč)

Máme tu prvního zástupce úzkých šatů. Model je mírně extravagantní, ale rozhodně nikoho nepohorší. Šaty se zipem musí perfektně sedět, proto s námi velikost raději před objednávkou prokonzultujte.

Pohlédněte si tyto šaty v eshopu

1130 (9.900 Kč)

Přivítejte prvního zástupce s ¾ rukávy, u kterých oceníte především velmi příjemnou měkkou krajku. Široká princeznovská sukně se postará o to, abyste byla doopravdy nepřehlédnutelná.

Pohlédněte si tyto šaty v eshopu

887 (10.300 Kč)

Model 887 určitě nemůžeme vynechat, patří totiž už třetím rokem mezi nejoblíbenější modely. Měkká příjemná krajka, která pohladí po kůži, velká princeznovská sukně a šněrování, které si hravě poradí i s nějakým tím přibraným či shozeným kilem, to je jednoduše skvělá kombinace.

Pohlédněte si tyto šaty v eshopu

1001 (10.300 Kč)

Tyto šaty sice patří mezi jedny z nejlevnějších šatů, které u nás najdete, ale o to větší radost vám udělají. V tomto případě totiž opravdu platí „za málo peněz hodně muziky“. Lehoučká šifonová sukně bude skvěle vypadat i bez spodničky jako splývavý model a flitry našité na korzetu vás ještě více rozzáří.

Pohlédněte si tyto šaty v eshopu

1055 (10.500 Kč)

Chcete jedinečné a nevšední šaty? Nenadchl vás tyl ani satén a nevíte po jakých šatech z jaké látky sáhnout? V tom případě na scénu v plné parádě přichází tento brokátový model 1055. Další výhoda tohoto modelu je jeho lehkost, i přes to, že tak na první pohled nepůsobí a potěší vás také skvělé kapsy na slzavé kapesníčky!

Pohlédněte si tyto šaty v eshopu

907 (10.600 Kč)

Máme tu model pro milovnice krajky, na tomto modelu totiž nenajdete ani mezírku bez ní. Pokud se chcete pochlubit dokonalými „přesýpačkami“, tak už ani dále nemusíte číst, tyto jsou ty pravé. I na tomto modelu je příjemná měkká krajka.

Pohlédněte si tyto šaty v eshopu

976 (10.600 Kč)

Lehoučké a jednoduché šaty, které se budou hodit v horké letní dny. V šifonové sukni, o které ani nebudete vědět, protančíte den i noc, protože šaty nebude zapotřebí měnit za pohodlnější popůlnoční.

Pohlédněte si tyto šaty v eshopu

997 (10.600 Kč)

Poslední zástupce úzkých šatů je model 997, který je letos u nevěst také velmi populární. Celokrajkové úzké šaty jsou celé pošity flitry, které vás ve váš svatební den učiní nepřehlédnutelnou. Šaty jsou decentně zdobeny perličkami kolem výstřihu a ramínek.

Pohlédněte si tyto šaty v eshopu

1138 (10.800 Kč)

Máme tu pro vás i zástupce barevných modelů, který nebude dělat ostudu ani pokud ho zvolíte v bílé barvě nebo v barvě slonová kost. Krajkové aplikace na korzetu jsou sice veliké, ale šaty i tak působí nežně a  romanticky. Co je na tomto modelů nejlepší? Že si můžete barvy nakombinovat. Chcete raději pudrový korzet a bílou sukni? Žádný problém!

Pohlédněte si tyto šaty v eshopu

1135 (10.900 Kč)

Model 1135 má sice velkou sukni, ale trochu jinak, než jste u princeznovských šatů, nabíraných v pase, zvyklá. Tento model je totiž rozšířen především dole u země. Krajka na ramínkách krásně vynikne a to hlavně díky tomu, že je podšitá tělovým tylem, který dobře splyne skoro s každou pokožkou.

Pohlédněte si tyto šaty v eshopu

Doufáme, že pro vás byl tento seznam inspirací a pokud jste v něm žádné šaty nevybrala, zkuste prozkoumat naše modely sama, seřazené od nejlevnějších.

Prozkoumat nejlevnější modely