Jak to funguje?
Platba a doručení
Jak se šaty platí?

Přijímáme platby na bankovní účet, na který můžete poslat peníze bankovním převodem, nebo složenkou (poštovní poukázka A) na jakékoliv poště. Platební údaje vám pošleme po vytvoření objednávky. Při objednávce si můžete vybrat, zda zaplatíte předem zálohu nebo celou částku.

Jak je vysoká záloha a kdy ji musím zaplatit?

Záloha je 50 % z celkové ceny objednávky (zaokrouhleno na stovky dolů) a platí se před začátkem šití šatů. Kalkulačky nechte odpočívat, tuto částku vám spočítáme na konci objednávkového procesu.

Jak mi budou šaty doručeny?
Přepravce DPD – předání do vašich rukou (v den odeslání vám přijde sms a můžete si upravit adresu, čas i datum doručení)
Osobně v showroomu (Praha 6) – převzetí v našem showroomu s možností zkoušky a řešením případných úprav
Kdy musím poslat doplatek?

Když platíte předem jen zálohu, doplatek pošlete až po převzetí a vyzkoušení vašich šatů. Neplatíte tedy přepravci dobírku, ale nám na účet. Pokud by bylo potřeba cokoliv upravovat, tak šaty doplatíte až potom, co bude vše perfektní.

Doručujete i na Slovensko?

Ano. Šaty posíláme na Slovensko s poštovným zdarma! Přepněte si měnu na € v pravém rohu na stránce s kolekcí nebo modelem – hledejte toto tlačítko.

ikonka změna měny

Používáme kurz Raiffeisenbank (devizy nákup) a pravidelně jej aktualizujeme.

Jak dlouho trvá ušití šatů?

Při objednávce si můžete vybrat ze dvou možností ušití a dodání:

  • 7 až 9 týdnů (bez příplatku)
  • 5 až 6 týdnů (příplatek 15 %)
Ve všech případech garantujeme, že šaty dostanete před svatbou – termín svatby vyplníte při objednávce. Při výběru dodací lhůty počítejte s rezervu alespoň 10 dnů, aby se vše bez stresu stihlo i v případě, že budou potřeba nějaké úpravy. Dodací lhůta se počítá od obdržení platby (zálohy).

Jak budou šaty zabalené a co všechno k nim dostanu?

Detailní popis a fotky balení šatů najdete zde (klikněte pro přečtení)..

Garance a podmínky
Mohu nějaké šaty před koupením vidět a vyzkoušet?

Ano! V Praze máme showroom, kde si můžete naše šaty vyzkoušet – udělat si tak představu o kvalitě a zjistit, jaký střih vám nejvíc sluší. Více najdete zde.

Budou šaty opravdu stejné, jako na obrázku?

Ano, to vám garantujeme. Spousta nevěst říká, že jsou ve skutečnosti ještě hezčí.

Co když mi šaty nepadnou?

Noční můra všech nevěst, ale ne těch našich. Při šití šatů na dálku se občas může stát, že nepadnou perfektně hned napoprvé. Naštěstí jsme na to skvěle připraveni! Šaty můžeme upravit na dálku, nebo můžete přijet za námi do Prahy. Pro více informací klikněte zde.

Mohu šaty vrátit?

Pokud se ve svých šatech nebudete cítit jako ryba ve vodě nebo je budete chtít vrátit z jiného důvodu, můžete uplatnit garanci vrácení peněz a my vám hned vrátíme peníze. Nepřijdete ani o korunu – více o garanci.

Vše o šatech
Mají šaty spodničku?

Šaty se širší sukní mají kruhovou spodnici, kterou od nás dostanete. Pokud se chcete kruhům vyhnout, můžeme ušít spodničku jen z tylu. Cena záleží vždy na konkrétním modelu, proto nám před objednávkou raději napište email na info@elody.cz a probereme to.

Jak je korzet vyztužený? Musím v něm mít podprsenku?

Korzet je vyztužený plastovými kosticemi, které dobře drží tvar korzetu i u silnějších nevěst. V korzetu jsou také všité košíčky a proto si pod šaty nemusíte brát podprsenku. Všité košíčky nemají push-up efekt, ale pokud takové košíčky chcete, můžeme vám je do šatů přidat za 390 Kč. Stačí při objednávce použít kupón pushup a do poznámek napsat velikost pushup podprsenky, kterou běžně nosíte.

Mají šaty s vlečkou poutka ke přichycení?

Nemají, ale pokud o ně máte zájem, můžeme vám je k šatům přidělat. Přidělání poutek je u každé sukně jinak náročné, proto se před objednávkou informujte. Běžně se cena pohybuje kolem 500 Kč.

Mohu šaty kombinovat / ušijete mi jiné podle obrázku?
To neděláme z mnoha důvodů. Hlavní je ten, že při změnách nebo šití úplně jiných šatů bychom nebyli schopni zaručit, že šaty budou vypadat přesně tak, jak si představujete. Více se tomu věnujeme v tomto článku. Drobné úpravy udělat můžeme, patří mezi ně přidání/odebrání vlečky, změna barvy pásku nebo úprava délky rukávů. V každém případě s námi konkrétní změnu před objednávkou prokonzultujte.

Máte další otázky? Sem s nimi!

svatebčané kresba