1. Vyberte si jakékoli ze 195 svatebních šatů

Nabídka je široká a nic vás tu neomezuje. Naše šaty můžete vyzkoušet v našem showroomu v Praze, kde dostanete tu největší péči.

2. Změřte se podle našeho podrobného návodu

Podle návodu změřte své míry a ty nám napište do objednávky. My zkontrolujeme, zda jste vybrala tu nejlepší možnou velikost. Délku vždy přizpůsobíme vaší výšce.

3. Vyčkejte pár týdnů než vaše šaty dokončíme

Po obdržení zálohy 50 % začneme šaty šít a vy můžete hodit nožky na stůl. Doma je budete mít za 7 až 9 týdnů, nebo můžete zvolit expresní ušití s příplatkem.

4. Úhledně zabalené šaty vám přijdou až domů

Šaty vám pošleme kamkoliv v ČR i na Slovensko s DPD nebo je můžete převzít v našem showroomu, kde bude při ruce naše krejčová pro případné úpravy.

Co když mi šaty nebudou sedět?

Pokud vám šaty nesednou hned napoprvé, do týdne vám je upravíme. Pro šaty pošleme přepravce a vše vyřešíme na dálku, případně můžete přijít za naší švadlenou do zkušebny v Praze.

Co když mi šaty nebudou slušet?

Když se v šatech nebudete cítit dobře, můžete je vrátit. Pošleme pro ně kurýra a do jednoho dne vám vrátíme peníze. Nepřijdete ani o korunu (viz garance vrácení peněz).

Určitě teď máte spoustu otázek. Odpovědi na ty nejčastější najdete v sekci Otázky a odpovědi a nebo se zeptejte přímo nás!

Zjistit víc