Když jsme před vznikem Elody vybírali dodavatele, dali jsme si opravdu záležet. Probrali jsme se všemi možnostmi a zohlednili veškeré aspekty... design šatů, kvalita, spolehlivost a v neposlední řadě také cena.

Po týdnech hledání, zkoumání šatů, ceníků a podmínek z toho vzešel jednoznačný vítěz ...

Představujeme vám tu nejlepší firmu, která šije svatební šaty – MaryBride Fashion Group.

Naši návrháři sídlí na Ukrajině, což jim dává skvělé podmínky. Je tu absolutně nejvíce návrhářů, kteří se neustále předhání. Díky tak obrovské konkurenci firmy drží ceny nejníže, jak to jde. V posledním roce se kvalita (a řekli bychom, že i design) svatebních šatů MaryBride dostala na stejnou úroveň, jako mají světové značky, jejichž šaty stojí mnohonásobně více a jsou tak pro většinu lidí u nás nedostupné.

Přesto, že MaryBride je nyní gigantem, začali jako rodinná firma. Dva kamarádi, společně s jejich partnerkami módními návrhářkami, se rozhodli následovat řemeslo svých rodičů a v roce 2010 založili tuto značku.

tym elody.cz a marybride

Vznik nových značek

Na začátku roku 2019 vznikly ze společnosti MaryBride dvě nové značky – AriaBride a Elly bride. Pro vás se ale nic nemění, šaty navrhují i šijí stále ti stejní lidé a tato změna by do budoucna měla přinést více nových kolekcí.

logo aria bride šaty
logo elly bride šaty