Pochybovaly, váhaly... Nakonec, při pohledu na ně, jejich muži plakali štěstím.

elody.cz nevěsta

Veronika Jansová

Olomouc, ČR

Přečíst vše

Konečně už máme za sebou náš velký den, tak můžu sdělit veškeré své dojmy ze svatebních šatů. Když jsem řekla, že si chci objednat šaty z internetu, všichni se zhrozili a odrazovali mě od toho. Já jsem si ale trvala na svém a bylo to to nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat. Měla jsem model 911 (barva slonová kost) a byla to láska na první pohled. Vzhledem k tomu, že šaty mají spadlá ramínka, měla jsem opravdu obavy, jak budu moct hýbat rukama a zvládat složitější úkoly jako třeba hod kytkou. Do toho ale vstoupila neskutečná Terezka, která mi naprosto neuvěřitelně obětavě odpovídala na každou mou otázku. Dokonce se nafotila v podobném modelu, abych viděla, jak vysoko ruce zvedne. Pomohla mi s výběrem závoje tak, aby se k šatům perfektně hodil a poradila jak šaty objednat a jak se změřit. S takovým přístupem se jen tak někde nesetkáte a já osobně jsem se těšila na každou zprávu od Terezky. Když šaty dorazily, perfektně zabalené v krabici a v ještě kratším termínu než bylo avizováno při objednání, nemohly jsme s maminkou uvěřit svým očím! Šaty nás naprosto ohromily. Nádherně zabalené, opravdu perfektně ušité a seděly na první obléknutí. V balení navíc nejsou "jenom" šaty. Obsahuje i krásný a praktický vak, ramínko, spodničku a opravdu milý a perfektně zpracovaný návod, jak se o šaty starat, jak je obléknout a případně po svatbě prodat. Ve svatební den sklidily šaty ohromné ohlasy, připadala jsem si jako princezna a všichni byli naprosto dojatí. Po zkušenostech ze salónů, kde si vyslechnete, jak jste malí, tlustí, tencí, šišatí, jsem opravdu ocenila možnost mít šaty snů a přesně na míru a neskutečně moc týmu Elody děkuji, že mi tohle umožnili. Navíc jsem se nemusela bát, v jakém stavu šaty budu někam vracet, protože jsou jen a jen moje. Tímto tedy ještě jednou posílám obrovské DÍKY Terezce za spoustu krásných slov a dobrých rad a všem budoucím nevěstám Elody z celého srdce doporučuji. Nemusíte se bát, že by pro Vás Elody neudělalo co je v jejich silách a ještě i mnohem víc. A teď už musím přestat, protože začínám dojímat sebe sama a také, aby se Terezka samou pýchou nenafoukla a neodletěla, protože to by byla pro všechny nevěsty neuvěřitelná škoda!

Krásné fotky od Filip Matuška photography.
elody.cz nevěsta

Kateřina Uhrová

Nový Malín, ČR

Přečíst vše

Šatičky dorazily vpořádku až ke mně. Musím přiznat, že mi vyrazily dech. Jsou nádherné a ani jedno oko, které je vidělo, tak nezůstalo suché. Moc Vám a celému týmu děkuji za splnění snu o krásných šatech. Přeji Vám ať se vám daří a přeji spoustu spokojených nevěst.
elody.cz nevěsta

Kateřina Ráčková

Valašské Meziříčí, ČR
Dobrý den, šaty dorazily v pořádku, moc děkuji. Jsou krásné a sedí skvěle.
elody.cz nevěsta

Lucie Peldová

Pardubice, ČR
Dobrý den, měla jsem na svatbu šatičky od Vás a byla jsem nadšená. Vlastně všichni z nich byli nadšení.
elody.cz nevěsta

Valerie Galová

Hoštěnice, ČR
Tak šaty dorazily a jsou úžasné. Všechno mi sedí a mám z nich radost .
elody.cz nevěsta

Monika Vlčková

Brno, ČR
Šaty jsou krásnější než na obrázku a sedí úplně úžasně.
elody.cz nevěsta

Kateřina Říčná

Vítkov, ČR

Přečíst vše

Šaty byly naprosto nádherné, všichni mi je chválili, sedly jak ulité, opravdu. Šaty byly krásně zabalené, veškeré příslušenství u nich s podrobným manuálem a vzorky. Radost s Vámi spolupracovat. Ještě jednou moc děkuji, že jste přispěli, možná tím nejdůležitějším článkem, k naší úžasné svatbě a přeji Vám mnoho spokojených zákaznic, jako jsem byla já.
elody.cz nevěsta

Petra Martinková

Albrechtice, ČR
Dobrý den, posílám pár fotek. Šaty byly dokonalé! Moc děkuji že jsem se o vás dozvěděla. Nikdo podobné nemá.
elody.cz nevěsta

Katarína Koláčová

Rožňava, SK

Přečíst vše

Dávam len to najlepšie hodnotenie. Ďakujem Tereze, ktorá mi odpovedala vždy na všetky moje dotazy a príjemnú komunikáciu vrámci objednania a doladenia šiat. Šaty som si bola skúšať aj v partnerskom salóne vo Vsetíne, tam taktiež dopadlo všetko na jednotku!! (vyberala som si tam strih šiat). Tie moje konkrétne (model 1090) boli naozaj ako na obrázku, boli nádherné, romantické a zožali veľký úspech. Farbu opasku som si mohla vybrať aby mi ladila s výzdobou. Som nadmieru spokojná a odporúčam.
elody.cz nevěsta

Anežka Novotná

Šumice, ČR

Přečíst vše

Již mám svůj svatební den úspěšně za sebou, takže můžu s klidným svědomím říct, že nechat si šaty ušít u vás, bylo to nejlepší rozhodnutí. Již kvůli svým velkým rozměrům jsme nechtěla šaty ze svatebních salonu, kde by mě napasovávali do tragických šatů, které mají k dispozici v takové velikosti a které údajně mají pasovat na takový typ postavy. Důležitý byl pro mě také pocit se o šatky nebát, nechtěla jsem se ve svůj svatební den obávat, že šaty zašpiním, poškodím, propálím, roztrhnu... Proto jsem si objednala své vysněné šaty u vás, kde jsem si je nechala ušít na míru. Po pár týdnech dorazily, byly nádherné, kvalitně zpracované, hezky zabalené, jen mi neseděly (zřejmě jsem se chybně změřila v oblasti hrudníku), ale vůbec to nebyl žádný problém, zaslaly se zpět na úpravu a do týdne jsem je měla opět doma. V den D jsem se cítila jako princezna, šaty jsem nesundala až do svatební noci a slyšela na ně jen samou chválu a rozplývání se. Dokonce už teď, tři týdny po svatbě, mám na šatky zájemkyně, jen na základě rychlé prezentace z pár svatebních fotek. Moc děkuji za váš rychlý, profesionální, milý a velmi nápomocný přístup. Zažila jsem si být princeznou a na to nikdy nezapomenu. Děkuji a na šaty v akci se můžete podívat na Youtube, třeba někomu i pomohu při výběru (stačí na Youtube zadat do vyhledávání: Anezka & Ondra | Svatba Maximus Resort).
A ještě pár detailních fotek od nás...
Další desítky reálných fotek a novinek najdete na naší Facebookové stránce!
elody na facebooku

Nevěsty, které řekly "YES"!

Prodáváme šaty i do zahraničí. Prohlédněte si naše nevěsty z ciziny.

elody.cz nevěsta

Eliana Kodaka

Japonsko

Přečíst vše

At the wedding day EVERYONE loved the dress, many people asked me where I got it, and I also informed on my photographer's blog where I got it. Many many people didn't even believe that I got it online! With my hair and makeup done, the dress looked even more gorgeous
elody.cz nevěsta

Lucy McNally

Anglie
We had the most perfect day and I couldn't have wished for a more beautiful dress. Thank you so much.
elody.cz nevěsta

Stephanie Fois

Itálie

Přečíst vše

I just recently got married to the love of my life, on new years day, here in Sardinia (Italy) and I am still getting many compliments on how absolutely stunning and breathtaking my wedding dress was! (including the dry-cleaners!) Needless to say, my family, friends and I are all highly impressed with the dress in every single way; it really did look just like the picture given on Elody website (even better) not to mention the quality is also excellent. On top of all of this, the service that I have received from Filip/Elody has been wonderful from the very start, which helped give me complete trust and faith in buying my wedding dress (one of the most important purchases I think I will ever make) online. I highly recommend Elody Wedding in every way, in fact I already have to my two best friends! Thank you Elody for everything!
elody.cz nevěsta

Claudine Lee

Nizozemsko

Přečíst vše

I just received the dress. It looks totally stunning! Nice & neat beading work! It fits good! Keep up the good job. I will truly recommend to everyone I know whom will soon to get married. You and your team did a great job! Heads up!
elody.cz nevěsta

Bianca Baican

Itálie

Přečíst vše

I decided to buy my wedding dress on the internet because I wanted to save money, in Italy a wedding dress costs really a lot. Plus, I didn't really find a dress that I loved in the wedding stores. I loved the Elody dresses from the first moment I saw them so I decided to give it a try. It was definitely worth it! They were always very kind and answered quickly to my emails. They were also ready to advise me and also to make little changes on the dress to please me. The dress was amazing, I loved it and I felt like a princess in it. I really recommend Elody to every bride who wants to save some money, but who wants a beautiful, good quality wedding dress. It's true, you have to be ready to take a little risk. Not being able to try it on, you can't know exactly how it'll fit you. But if you give the measurements right, the risk is very very little.
elody.cz nevěsta

Karla Tovilović

Chorvatsko

Přečíst vše

I had an amazing wedding and enjoyed a wedding dress a lot! All people were amazed by the quality and a fabulous look of a wedding dress. Thanks once again to all Elody team!
elody.cz nevěsta

Ivana Šprajc

Chorvatsko

Přečíst vše

Internet shopping for a wedding dress wasn't my first plan – so many things can go wrong... My first contact was with Filip, he was the one that keeps me calm, ever question that I had he had a perfect answer for. As the delivery day is approaching I was getting nervous! Everything that they promised was too good to be true… But it really was! My wedding dress was perfect just the way I wanted it, even better! It fitted perfectly, the fabrics are fantastic, quality of the dress is exquisite! So I recommend them to everybody, you are going to be more than satisfied! The dress is so beautiful, beyond my dreams and expectations!
elody.cz nevěsta

Andrea Bulić

Chorvatsko

Přečíst vše

I wanted to avoid all that struggle involved with going to the bridal salons and decided to purchase my dress online, despite the scepticism of almost everyone around me. So I ordered my dress from Filip's site without ever stepping foot in a wedding salon and that was the best decision I could have possibly made! The quality of the sewing is flawless and the used materials are outstanding. Oh, and it fits me like a glove. Working with Filip made the whole experience perfect, he is without any doubt the best customer service I have ever worked with. He helped me with color and sizing and always answered my e-mails quickly.
elody.cz nevěsta

Elena Ovcearenco

Irsko

Přečíst vše

After thousands of hours spent online trying to find my perfect dress I found Elodywedding.com and I didn't even imagine I will find there my perfect dress for the most important day of my life and absolutely great customer service provided ever. The decision was very hard as they have so many beautiful dresses for the best prices ever. The best helper and the most careful person who helped me all the way was Filip, absolutely responsible, careful and with a huge attention to detail, Filip helped all the way starting with choosing my perfect dress and finishing with emails asking me how was my wedding day after. I can certainly say that the dress was absolutely great from all points of view: quality, price, description, delivery, everything was great and if you ever meet Filip he will be there for you providing the best customer service ever. I totally recommend website Elodywedding.com to every single bride there who is searching for her perfect dress for a reasonable price. Thank you very much to all Elodywedding team.
elody.cz nevěsta

Alma Jirverus

Švédsko

Přečíst vše

After a long search for the perfect wedding gown I found myself on Elody and was amazed by all the beautiful gowns. A few days later I contacted the store via chat since I was a little worried about ordering my wedding gown online. The friendly Tereza immediately answered all my questions and helped me out with the size. I ordered my gown and the delivery time took a little less then expected. Filip and I had contact via email until I received my dress in Sweden. It was exactly like the picture, one perfect princess gown, I fell in love with it as I think every bride should do when seeing their dress for the first time. Filip and Tereza are professionals and I would highy recommend their services for every bride to be. Thank you for making me feel amazing on my big day!
Objevit své svatební šaty