Pochybovaly, váhaly... Nakonec, při pohledu na ně, jejich muži plakali štěstím.

elody.cz nevěsta

Nicol Kulić

Zbuzany, ČR

Přečíst vše

Ráda bych napsala pozitivní recenzi na šaty, ale i všechny ty, kteří se podílejí na firmě Elody :-). Svoje vysněné svatební šaty jsem u nich na webu našla celkem rychle po zásnubách, nicméně jelikož se mi zalíbil ten nejdražší model, na což mám mimochodem velmi dobrý talent, a taky jsem se obávala objednání něčeho tak drahého a důležitého bez možnosti prvotního vyzkoušení, obešla jsem nejdříve několik pražských salónů a hledala cokoli, co by mě nadchlo tak moc, jako ty jedny moje vysněné šaty od Elody. Moje hledání po různých salónech vypadalo tak, že jsem pomalu ale jistě propadala v depresi, protože v salónech na mě skoro nic neměli, všechno bylo buďto v mini velikostech, případně totálně zkrácené, takže mi byly vidět kotníky, a pokud už jsem na sebe něco sehnala, připomínalo to zašedlou záclonu na starou mladou, za níž se salóny nestyděly říct si půjčovné patnáct a více tisíc. A to ani nemluvím o tom, co je teď po Praze strašně moderní, že si v každém salónu nechají zaplatit za to, že si vůbec chcete něco vyzkoušet... :-( Výsledek tedy byl.: Jedna nevěsta bez šatů a totálně v depresi, V peněžence mínus 1500,- za zkoušení pár zašedlých záclon a jedno odtažené auto, protože jsem asi tak po druhé v životě zaparkovala na modré zóně, spěchajíc na přesný čas do jednoho ze zmíněných salónů. A zase nic neměli! No jo, ale co teď dál...? Vdávat se bez šatů přece nemůžu?! Nedalo mi to, a vyrazila jsem tedy s kamarádkou v lednu na svatební veletrh omrknout kvalitu šatů od Elody naživo. Sice tam nebyly vystavené ty moje vysněné, ale i podle těch ostatních šatů jsem velmi rychle pochopila, že se jedná o kvalitní kusy, kde nikde nic netrčí, ani nepřebývá a používají tu výhradně kvalitní materiály, s jejichž výběrem si dávají opravdu záležet. Najednou jsem měla jasno. Já do toho půjdu. A když jsem tam tak před nimi stála, velmi rychle jsem přehodnotila svůj přístup k tomu, jestli tedy ušetřit, ale vdávat se v něčem šedém, co už má svoje nejlepší roky dávno za sebou, a drží to na mě silou dobré vůle, tady to píchá, támhle to nesedí, ale co, budoucí manžel bude spokojený, že jsem se vešla do rozpočtu, nebo si za stejné/podobné peníze koupím svoje šaty, které mám na sobě jako první, voní novotou a při pohledu na ně jsem prostě totálně zamilovaná… <3 Riskla jsem to, objednala je, a sedly napoprvé:) A abych nezapomněla, spoustu nevěst chválí jen krásné šaty, ale mě celou tu dobu neskutečně bavil velmi vstřícný přístup Filipa a Terezy z Elody, se kterými se můžete na všem domluvit, a jejich neskutečná trpělivost. Co si budeme povídat, ale někdy to s námi nevěstami taky určitě nemají jednoduché :-). Ještě jednou díky za všechno, jste skvělí! <3 N.
elody.cz nevěsta

Marcela Caivasová

Praha, ČR

Přečíst vše

Není nic víc, když vás poprvé vidí váš nastávající přicházet k oltáři ve svatebních šatech a má slzy v očích ... tento krásný okamžik jsem zažila díky šatům z Elody. Šaty mi všichni svatební hosté chválili a já jsem se v nich cítila velice pohodlně. Šaty vypadaly jako na obrázku a celý průběh od objednání až po vyzvednutí byl naprosto bez chybičky. DOPORUČUJI VŠEM NEVĚSTÁM a ty které váhají tak ať jdou do toho! Opravdu ten pocit stojí za to. MOC DĚKUJI CELÉMU TÝMU ELODY.
elody.cz nevěsta

Kateřina Uhrová

Nový Malín, ČR

Přečíst vše

Šatičky dorazily vpořádku až ke mně. Musím přiznat, že mi vyrazily dech. Jsou nádherné a ani jedno oko, které je vidělo, tak nezůstalo suché. Moc Vám a celému týmu děkuji za splnění snu o krásných šatech. Přeji Vám ať se vám daří a přeji spoustu spokojených nevěst.
elody.cz nevěsta

Martina Kudelová

Praha, ČR
Je mi smutno, že už na sobě takové šaty mít asi nikdy nebudu. Byl to perfektní den.
elody.cz nevěsta

Monika Vlčková

Brno, ČR
Šaty jsou krásnější než na obrázku a sedí úplně úžasně.
elody.cz nevěsta

Simona Varga

Zemplínska Teplica, SK

Přečíst vše

Elody.cz môžem odporúčiť všetkými desiatimi! Lepšiu komunikáciu som v živote nezažila, spočiatku som sa kúpy šiat cez internet bála, ale keď mi Terezka zodpovedala na všetky moje otázky do detailov, moje obavy sa rozplynuli niekde do ďaleka :-) Z množstva šiat, ktoré majú k dispozícii, som si vybrala len jedny a bola to naozaj láska na prvý pohľad. Zazrela som moje šaty a na iné som už ani nepozerala. Dokonca som nikdy nebola skúšať žiadne šaty v salónoch, na sebe som mala fakt len tie svoje svadobné. Tento risk bol určite zisk :-) Terezke som poslala svoje miery a šaty mi sadli ako uliaté, bez jedinej chybičky. A aj keby nejaká bola, Elody by to upravili bez problémov a v cene. Keďže pracujem a stretávam sa s nevestami, videla som už stovky svadobných šiat, tak to viem porovnať a môžem povedať, že kvalita Elody šiat je špičková. Keby som si znova mala zopakovať svoj jedinečný a úžasný deň, znova si vyberiem Elody.cz. Prajem Vám všetko len to najlepšie a tie najspokojnejšie zákazníčky, medzi ktoré patrím aj ja! <3 P.S.: Terezka, veľká vďaka za Vašu trpezlivosť a ochotu.
elody.cz nevěsta

Veronika Kuncová

Buchlovice, ČR

Přečíst vše

Chtěla bych poděkovat celému týmu Elody za úžasnou spolupráci. Kvalita a provedení šatů bylo naprosto dokonalé. Cítila jsem se v nich jako princezna. Ještě jednou děkuji a přeji Vám mnoho spokojených zákaznic, jako jsem byla já :)

Foto: Petr Salinger, www.salingerfoto.cz
elody.cz nevěsta

Veronika Jansová

Olomouc, ČR

Přečíst vše

Konečně už máme za sebou náš velký den, tak můžu sdělit veškeré své dojmy ze svatebních šatů. Když jsem řekla, že si chci objednat šaty z internetu, všichni se zhrozili a odrazovali mě od toho. Já jsem si ale trvala na svém a bylo to to nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat. Měla jsem model 911 (barva slonová kost) a byla to láska na první pohled. Vzhledem k tomu, že šaty mají spadlá ramínka, měla jsem opravdu obavy, jak budu moct hýbat rukama a zvládat složitější úkoly jako třeba hod kytkou. Do toho ale vstoupila neskutečná Terezka, která mi naprosto neuvěřitelně obětavě odpovídala na každou mou otázku. Dokonce se nafotila v podobném modelu, abych viděla, jak vysoko ruce zvedne. Pomohla mi s výběrem závoje tak, aby se k šatům perfektně hodil a poradila jak šaty objednat a jak se změřit. S takovým přístupem se jen tak někde nesetkáte a já osobně jsem se těšila na každou zprávu od Terezky. Když šaty dorazily, perfektně zabalené v krabici a v ještě kratším termínu než bylo avizováno při objednání, nemohly jsme s maminkou uvěřit svým očím! Šaty nás naprosto ohromily. Nádherně zabalené, opravdu perfektně ušité a seděly na první obléknutí. V balení navíc nejsou "jenom" šaty. Obsahuje i krásný a praktický vak, ramínko, spodničku a opravdu milý a perfektně zpracovaný návod, jak se o šaty starat, jak je obléknout a případně po svatbě prodat. Ve svatební den sklidily šaty ohromné ohlasy, připadala jsem si jako princezna a všichni byli naprosto dojatí. Po zkušenostech ze salónů, kde si vyslechnete, jak jste malí, tlustí, tencí, šišatí, jsem opravdu ocenila možnost mít šaty snů a přesně na míru a neskutečně moc týmu Elody děkuji, že mi tohle umožnili. Navíc jsem se nemusela bát, v jakém stavu šaty budu někam vracet, protože jsou jen a jen moje. Tímto tedy ještě jednou posílám obrovské DÍKY Terezce za spoustu krásných slov a dobrých rad a všem budoucím nevěstám Elody z celého srdce doporučuji. Nemusíte se bát, že by pro Vás Elody neudělalo co je v jejich silách a ještě i mnohem víc. A teď už musím přestat, protože začínám dojímat sebe sama a také, aby se Terezka samou pýchou nenafoukla a neodletěla, protože to by byla pro všechny nevěsty neuvěřitelná škoda!

Krásné fotky od Filip Matuška photography.
elody.cz nevěsta

Kateřina Říčná

Vítkov, ČR

Přečíst vše

Šaty byly naprosto nádherné, všichni mi je chválili, sedly jak ulité, opravdu. Šaty byly krásně zabalené, veškeré příslušenství u nich s podrobným manuálem a vzorky. Radost s Vámi spolupracovat. Ještě jednou moc děkuji, že jste přispěli, možná tím nejdůležitějším článkem, k naší úžasné svatbě a přeji Vám mnoho spokojených zákaznic, jako jsem byla já.
elody.cz nevěsta

Lucie Peldová

Pardubice, ČR
Dobrý den, měla jsem na svatbu šatičky od Vás a byla jsem nadšená. Vlastně všichni z nich byli nadšení.
A ještě pár detailních fotek od nás...
Další desítky reálných fotek a novinek najdete na naší Facebookové stránce a Instagramu! Sledujte nás a žádná reálná fotka šatů ani nová nevěsta vám neunikne.