Košík (0)

Pochybovaly, váhaly... Nakonec, při pohledu na ně, jejich muži plakali štěstím.

elody.cz nevěsta

Marcela Caivasová

Praha, ČR

Přečíst vše

Není nic víc, když vás poprvé vidí váš nastávající přicházet k oltáři ve svatebních šatech a má slzy v očích ... tento krásný okamžik jsem zažila díky šatům z Elody. Šaty mi všichni svatební hosté chválili a já jsem se v nich cítila velice pohodlně. Šaty vypadaly jako na obrázku a celý průběh od objednání až po vyzvednutí byl naprosto bez chybičky. DOPORUČUJI VŠEM NEVĚSTÁM a ty které váhají tak ať jdou do toho! Opravdu ten pocit stojí za to. MOC DĚKUJI CELÉMU TÝMU ELODY.
elody.cz nevěsta

Kateřina Uhrová

Nový Malín, ČR

Přečíst vše

Šatičky dorazily vpořádku až ke mně. Musím přiznat, že mi vyrazily dech. Jsou nádherné a ani jedno oko, které je vidělo, tak nezůstalo suché. Moc Vám a celému týmu děkuji za splnění snu o krásných šatech. Přeji Vám ať se vám daří a přeji spoustu spokojených nevěst.
elody.cz nevěsta

Martina Kudelová

Praha, ČR
Je mi smutno, že už na sobě takové šaty mít asi nikdy nebudu. Byl to perfektní den.
elody.cz nevěsta

Monika Vlčková

Brno, ČR
Šaty jsou krásnější než na obrázku a sedí úplně úžasně.
elody.cz nevěsta

Kateřina Ráčková

Valašské Meziříčí, ČR
Dobrý den, šaty dorazily v pořádku, moc děkuji. Jsou krásné a sedí skvěle.
elody.cz nevěsta

Veronika Kuncová

Buchlovice, ČR

Přečíst vše

Chtěla bych poděkovat celému týmu Elody za úžasnou spolupráci. Kvalita a provedení šatů bylo naprosto dokonalé. Cítila jsem se v nich jako princezna. Ještě jednou děkuji a přeji Vám mnoho spokojených zákaznic, jako jsem byla já :)
elody.cz nevěsta

Veronika Jansová

Olomouc, ČR

Přečíst vše

Konečně už máme za sebou náš velký den, tak můžu sdělit veškeré své dojmy ze svatebních šatů. Když jsem řekla, že si chci objednat šaty z internetu, všichni se zhrozili a odrazovali mě od toho. Já jsem si ale trvala na svém a bylo to to nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat. Měla jsem model 911 (barva slonová kost) a byla to láska na první pohled. Vzhledem k tomu, že šaty mají spadlá ramínka, měla jsem opravdu obavy, jak budu moct hýbat rukama a zvládat složitější úkoly jako třeba hod kytkou. Do toho ale vstoupila neskutečná Terezka, která mi naprosto neuvěřitelně obětavě odpovídala na každou mou otázku. Dokonce se nafotila v podobném modelu, abych viděla, jak vysoko ruce zvedne. Pomohla mi s výběrem závoje tak, aby se k šatům perfektně hodil a poradila jak šaty objednat a jak se změřit. S takovým přístupem se jen tak někde nesetkáte a já osobně jsem se těšila na každou zprávu od Terezky. Když šaty dorazily, perfektně zabalené v krabici a v ještě kratším termínu než bylo avizováno při objednání, nemohly jsme s maminkou uvěřit svým očím! Šaty nás naprosto ohromily. Nádherně zabalené, opravdu perfektně ušité a seděly na první obléknutí. V balení navíc nejsou "jenom" šaty. Obsahuje i krásný a praktický vak, ramínko, spodničku a opravdu milý a perfektně zpracovaný návod, jak se o šaty starat, jak je obléknout a případně po svatbě prodat. Ve svatební den sklidily šaty ohromné ohlasy, připadala jsem si jako princezna a všichni byli naprosto dojatí. Po zkušenostech ze salónů, kde si vyslechnete, jak jste malí, tlustí, tencí, šišatí, jsem opravdu ocenila možnost mít šaty snů a přesně na míru a neskutečně moc týmu Elody děkuji, že mi tohle umožnili. Navíc jsem se nemusela bát, v jakém stavu šaty budu někam vracet, protože jsou jen a jen moje. Tímto tedy ještě jednou posílám obrovské DÍKY Terezce za spoustu krásných slov a dobrých rad a všem budoucím nevěstám Elody z celého srdce doporučuji. Nemusíte se bát, že by pro Vás Elody neudělalo co je v jejich silách a ještě i mnohem víc. A teď už musím přestat, protože začínám dojímat sebe sama a také, aby se Terezka samou pýchou nenafoukla a neodletěla, protože to by byla pro všechny nevěsty neuvěřitelná škoda!

Krásné fotky od Filip Matuška photography.
elody.cz nevěsta

Kateřina Říčná

Vítkov, ČR

Přečíst vše

Šaty byly naprosto nádherné, všichni mi je chválili, sedly jak ulité, opravdu. Šaty byly krásně zabalené, veškeré příslušenství u nich s podrobným manuálem a vzorky. Radost s Vámi spolupracovat. Ještě jednou moc děkuji, že jste přispěli, možná tím nejdůležitějším článkem, k naší úžasné svatbě a přeji Vám mnoho spokojených zákaznic, jako jsem byla já.
elody.cz nevěsta

Lucie Peldová

Pardubice, ČR
Dobrý den, měla jsem na svatbu šatičky od Vás a byla jsem nadšená. Vlastně všichni z nich byli nadšení.
elody.cz nevěsta

Lena Bernetsyan

Praha, ČR

Přečíst vše

Šaty opravdu vypadají jako na obrázku. Jsou krásné a budete se v nich cítit ještě krásněji, tak jako já. Nešlo si nevšimnout užaslých pohledů kolemjdoucích lidí. Proto Vám moc děkuji za tak krásné a pohádkové šaty.
A ještě pár detailních fotek od nás...
Další desítky reálných fotek a novinek najdete na naší Facebookové stránce a Instagramu! Sledujte nás a žádná reálná fotka šatů ani nová nevěsta vám neunikne.