Pochybovaly, váhaly... Nakonec, při pohledu na ně, jejich muži plakali štěstím.

elody.cz nevěsta

Magdalena Kupková

Služovice, ČR

Přečíst vše

Ráda bych poděkovala celému týmu elody.cz za úžasné šaty nejen pro mě, ale i pro mou malou princeznu, která v náš den vypadala jako moje malé já. V šatech jsme se obě cítily naprosto úžasně, nejen já, i dcerka v nich vydržela až do úplného konce a náležitě jsme si to obě dvě se vším všudy užily, a rozhodně toho nelitujeme. Všem nevěstám, které váhají, vřele doporučuji Elody. Za cenu půjčovného budete mít šaty dle vlastních představ a co víc – zůstanou vám. Děkuji DĚKUJI. Děkujeme obě. M&J :)
elody.cz nevěsta

Tereza Bubnová

Praha, ČR

Přečíst vše

Chtěla bych Vašemu celému týmu poděkovat, díky šatům od Vás byl můj svatební den opravdu pohádkový. Domluva skvělá, šaty mi padly na poprvé a nakonec jsem si je vzala i bez spodničky. Všem se velmi líbily a já jsem v nich opravdu zářila:) Prostě jako princezna. Děkuji mnohokrát za splněný sen :).
elody.cz nevěsta

Nicol Kulić

Zbuzany, ČR

Přečíst vše

Ráda bych napsala pozitivní recenzi na šaty, ale i všechny ty, kteří se podílejí na firmě Elody :-). Svoje vysněné svatební šaty jsem u nich na webu našla celkem rychle po zásnubách, nicméně jelikož se mi zalíbil ten nejdražší model, na což mám mimochodem velmi dobrý talent, a taky jsem se obávala objednání něčeho tak drahého a důležitého bez možnosti prvotního vyzkoušení, obešla jsem nejdříve několik pražských salónů a hledala cokoli, co by mě nadchlo tak moc, jako ty jedny moje vysněné šaty od Elody. Moje hledání po různých salónech vypadalo tak, že jsem pomalu ale jistě propadala v depresi, protože v salónech na mě skoro nic neměli, všechno bylo buďto v mini velikostech, případně totálně zkrácené, takže mi byly vidět kotníky, a pokud už jsem na sebe něco sehnala, připomínalo to zašedlou záclonu na starou mladou, za níž se salóny nestyděly říct si půjčovné patnáct a více tisíc. A to ani nemluvím o tom, co je teď po Praze strašně moderní, že si v každém salónu nechají zaplatit za to, že si vůbec chcete něco vyzkoušet... :-( Výsledek tedy byl.: Jedna nevěsta bez šatů a totálně v depresi, V peněžence mínus 1500,- za zkoušení pár zašedlých záclon a jedno odtažené auto, protože jsem asi tak po druhé v životě zaparkovala na modré zóně, spěchajíc na přesný čas do jednoho ze zmíněných salónů. A zase nic neměli! No jo, ale co teď dál...? Vdávat se bez šatů přece nemůžu?! Nedalo mi to, a vyrazila jsem tedy s kamarádkou v lednu na svatební veletrh omrknout kvalitu šatů od Elody naživo. Sice tam nebyly vystavené ty moje vysněné, ale i podle těch ostatních šatů jsem velmi rychle pochopila, že se jedná o kvalitní kusy, kde nikde nic netrčí, ani nepřebývá a používají tu výhradně kvalitní materiály, s jejichž výběrem si dávají opravdu záležet. Najednou jsem měla jasno. Já do toho půjdu. A když jsem tam tak před nimi stála, velmi rychle jsem přehodnotila svůj přístup k tomu, jestli tedy ušetřit, ale vdávat se v něčem šedém, co už má svoje nejlepší roky dávno za sebou, a drží to na mě silou dobré vůle, tady to píchá, támhle to nesedí, ale co, budoucí manžel bude spokojený, že jsem se vešla do rozpočtu, nebo si za stejné/podobné peníze koupím svoje šaty, které mám na sobě jako první, voní novotou a při pohledu na ně jsem prostě totálně zamilovaná… <3 Riskla jsem to, objednala je, a sedly napoprvé:) A abych nezapomněla, spoustu nevěst chválí jen krásné šaty, ale mě celou tu dobu neskutečně bavil velmi vstřícný přístup Filipa a Terezy z Elody, se kterými se můžete na všem domluvit, a jejich neskutečná trpělivost. Co si budeme povídat, ale někdy to s námi nevěstami taky určitě nemají jednoduché :-). Ještě jednou díky za všechno, jste skvělí! <3 N.
elody.cz nevěsta

Marcela Caivasová

Praha, ČR

Přečíst vše

Není nic víc, když vás poprvé vidí váš nastávající přicházet k oltáři ve svatebních šatech a má slzy v očích ... tento krásný okamžik jsem zažila díky šatům z Elody. Šaty mi všichni svatební hosté chválili a já jsem se v nich cítila velice pohodlně. Šaty vypadaly jako na obrázku a celý průběh od objednání až po vyzvednutí byl naprosto bez chybičky. DOPORUČUJI VŠEM NEVĚSTÁM a ty které váhají tak ať jdou do toho! Opravdu ten pocit stojí za to. MOC DĚKUJI CELÉMU TÝMU ELODY.
elody.cz nevěsta

Kateřina Šimkovičová

Zeleneč, ČR

Přečíst vše

Tak už je svatba za námi a já bych se hrozně ráda podělila o zkušenost se šaty Elody. Vybrala jsem si model 055 Sara – nejkrásnější šaty, co jsem si mohla vůbec přát.
elody.cz nevěsta

Veronika Štarmanová

Libotenice, ČR

Přečíst vše

V šatech jsem se cítila naprosto dokonale, seděly perfektně a já v nich vydržela celou dobu! Nejradši bych v nich i spala :-). Snad každý z hostů za mnou přišel a šaty chválil. Jsem ráda, že jsem si nechala šaty ušít a nepůjčovala si je… za ten celý den “dostaly co proto”, takže kdybych si je půjčila, nechala bych za čištění určitě nepěknou pokutku. Musím hlavně pochválit komunikaci s Vámi, i to byl důvod proč jsem si šaty u Vás koupila. Díky tedy za rady a trpělivost. Rozhodně všemi deseti doporučuji! PS.: ty Vaše nové kolekce? Ó můj bože, potřebuji alespoň další tři svatby! :)))
elody.cz nevěsta

Ludmila Rousková

Srch, ČR

Přečíst vše

Konečně někdo vyslyšel nevěsty, které chtějí krásné svatební šaty, ale nechtějí za ně utratit celou výplatu v půjčovně, aniž by jim patřily. O Elody jsem se doslechla náhodou a bylo to přesně to, co jsem hledala. Spousta krásných šatů, český e-shop s možností prohlédnutí šatů naživo, úžasný přístup Terezky, která obratem ochotně odpovídala na všechny mé otázky. Třešničkou na dortu bylo rozbalování balíčku, ve kterém šaty dorazily. Tak nádherně a s láskou zabalený balíček jsem ještě neviděla, navíc s milým dopisem a dalšími překvapeními, které nebudu ostatním budoucím nevěstám prozrazovat.
elody.cz nevěsta

Michaela Weiss

Moravské Knínice, ČR

Přečíst vše

Šaty Elody bych doporučila všem budoucím nevěstám. Máte možnost vybrat z tolika překrásných modelů! Já si nechala šít šaty na míru a než dorazily, měla jsem trochu strach, že se mi nebudou líbit na mně, ale když jsem si je poprvé oblékla, věděla jsem, že jsou to "ty pravé". Kvalitní provedení, rychlá komunikace při objednávání a překvapivě i velmi rychlé doručení. Když se mě někdo zeptá, zda jsem již sehnala svatební šaty, začnu chválit a doporučovat Elody, protože jsem s šaty moc spokojená a taky moc vděčná, že jsem se rozhodla právě takto.
elody.cz nevěsta

Dagmar Janečková

Brno, ČR

Přečíst vše

Do šatů Elody.cz, konkrétně do modelu 1158, jsem se zamilovala hned, co jsem je uviděla na stránkách a neváhala jsem s objednáním. Šaty mi sedly hned napoprvé a proto chci i touto cestou poděkovat Elody.cz za bezproblémovou komunikaci a koupi. Šaty jsou naprosto úžasné, pohodlné a jsem šťastná, že jsem ten náš den D prožila právě v těchto šatech. Doporučuji!
elody.cz nevěsta

Karolína Gyurgyik

Studnice u Vyškova, ČR

Přečíst vše

Šaty od Elody jsou prostě boží ♥️. Ten pocit, mít na sobě šaty které ještě nikdo neměl a cítit se v nich skvěle, protože vám sednou přímo na míru je prostě k nezaplacení. Ještě jednou moc děkuji za to že jsem se ve svůj velký den mohla díky Elody cítit tak výjimečně. A také děkuji za veškerou ochotu a péči při vybírání a upravování šatů. Opravdu, nevěsty co váháte, neváhejte!! Šaty Elody jsou prostě skvělá volba.
A ještě pár detailních fotek od nás...
Další desítky reálných fotek a novinek najdete na naší Facebookové stránce a Instagramu! Sledujte nás a žádná reálná fotka šatů ani nová nevěsta vám neunikne.